Jak działa i jaką ma skuteczność zabieg przy pomocy sprzętów wykorzystujących laser diodowy?


Leser diodowy to coraz bardziej popularna metoda epilacji, dzięki której każdy ma szansę uzyskać piękną i gładką skórę. Przeciętnie, seria zabiegów laserowego usuwania owłosienia w systemie diodowym potrzebna do uzyskania pożądanego efektu, powinna składać się z 4 do 8 wizyt w salonie kosmetycznym bądź gabinecie medycyny estetycznej. Laser tego rodzaju pozwala skutecznie zapobiegać ponownemu odrastaniu włosków, a co za tym idzie w możliwe jest uzyskanie gładkiej skóry na lata. Oczywiście liczba zabiegów i ich skuteczność zależna jest od aspektów taki jak między innymi płeć, wiek, gospodarka hormonalna, gęstość mieszków włosowych, fazy rozwoju włosów, fototypu skóry oraz ilości melaniny w mieszku włosowym, a także jakości sprzętu.


Zabiegi przy wykorzystaniu lasera diodowego wykonywane są najczęściej w odstępach 6 do 8 tygodni, z czasem przynosząc naprawdę zadowalające rezultaty.
 

Inwestycja w zabiegi laserem tego rodzaju pozwala usunąć włoski i dać naprawdę doskonałe efekty szczególnie u osób z jasną karnacją oraz ciemnymi włosami. Laser diodowy pozwala skutecznie przekazać energie do melaniny, która skoncentrowana w mieszku włosowym zostaje zniwelowana przez co ten obumiera zostawiając gładką i miłą w dotyku skórę. Doskonale dopasowane do potrzeb gabinetu i pacjentów urządzenia z laserem diodowym pozwalają każdemu potrzebującemu wsparcia pacjentowi uzyskać doskonałe rezultaty, a co za tym idzie, cieszyć się wspaniałym wyglądem skóry, która zyskuje wyjątkową gładkość na długi czas.


Oczywiście u niektórych osób z wyjątkowo intensywnym i ciemnym owłosieniem, konieczne może okazać się częstsze powtarzanie zabiegów dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, jednak warto mieć na uwadze, że doskonały specjalista bazujący na najlepszym sprzęcie, z pewnością dokona nawet bardzo trudnych zabiegów epilacji skutecznie.